Nowości w CAS

Seat Leon

Mocna modyfikacja bagaznika. Wyciszenie drzwi, system TEC Professional, Subwoofer zabudowany w miejscu koła zapasowego, całośc obszyta skóra i efektowanie podświetlona.

Więcej…

 

Mercedes SLK

Mercedes SLK, audio-video? Czemu nie :) Specjalnie dla Justynki SOny XAV-70Bt tak aby mogła cieszyć się dźwiękiem i obrazem oglądając teledyski. Nad bezpieczeństwem rozmów będzie czuwał wbudowany zestaw głośnomówiący w radiu. Aby było wygodnie dołożyliśmy kamerę cofania.

Więcej…

 

Peugeot Beeper JBL

Czemu w słuzbowym samochodzie nie ma grac lepiej niż seryjnie? Właściciel nowego Beepera zdecydował iż kupi auto bez systemu audio, wyposaży go w audio wg swoich upodobań. My pomogliśmy w tym zadaniu. Niestety ze względu na funkcjonalnośc tego samochodu musimy to zrobić tak aby nie zajmowało to miejsca w przedziale pasażerskim, którego i tak już jest mało.

Więcej…

 

Citroen Berlingo XTR

Montaz nowej linii GT6 w Najnowszym Citroenie Berlingo XTR z 2011 roku. System przedni w miejscach fabrycznych w uprzendio wyciszonych drzwiach matami STP. Wzmacniacz GTO zasila właśnie ten system oraz ukryty pod siedzeniem pasażera Naszego małego mocarza GTO 804 w skrzyni zamkniętej o pojemności 9 litrów. Całość zintegrowana z fabryczną nawigacją.

 

 

 


 

transport

pomiary_dzwieku_spl

allegroyoutube facebook

Mabu